Порожньо

Загалом: 0.00 грн.

Бренди

TOPEX

«TOPEX» ― це багатий асортимент інструментів і технічних засобів у  популярному класі, призначений для ремісництва і побутових потреб.

Марка «TOPEX» ― це інструменти, необхідні для найрізноманітніших праць: гідравлічних, електричних, слюсарних, паркетних, плиткових, мулярських, фарбувальних, ремонтно-будівельних, механічних, консерваційних тощо.

Інструменти марки «TOPEX» призначені для регулярної експлуатації з середнім режимом навантаження.

Простоту й універсальність застосування цих популярних інструментів підтверджують задоволені фахівці й аматори, які в один голос підкреслюють, що марка «TOPEX» ― це винятково вдала покупка. Вона цілком відповідає поставленій меті ― бути найбільш корисним вибором на ринку популярних інструментів.

«TOPEX»: чим більше працюєш, тим більше хочеться

TOP TOOLS

«TOP TOOLS» ― це асортимент базових ручних інструментів, призначених до  дрібного ремонту й опоряджувальних робіт.
Інструменти «TOP TOOLS» ― це найпростіші рішення, що придатні до розрізання, розпилювання, стягування, вкручування, свердлення, згинання, забивання, прибивання, з’єднування, відмірювання, тинькування, плиточних робіт і вкладання панельної підлоги (паркету), фарбування, дрібної роботи по дереву та металу.
Продукція «TOP TOOLS» призначена для виконання дрібного ремонту в оселі та на присадибній ділянці.
Інструменти марки «TOP TOOLS» рекомендовані домашнім майстрам-початківцям.

FRAME

Марка «FRAME» ― це багатий спектр інструментів і засобів для спеціалізованого обладнання механічних майстерень.

«FRAME» пропонує засоби для підняття авто- та мототранспортних засобів та їх агрегатів на висоту, інструментів для виконання специфічних механічних чинностей, компресори та устаткування для майстерень, що працює за допомогою стисненого повітря, зварювальна техніка та приналежності до зварювальних робіт.

«FRAME» ― це продукція, призначена для фахового застосування в умовах майстерень і станцій технічного обслуговування з середніми об’ємами праці та навантаження.

VERTO

«VERTO» ― це цілий спектр популярних електроінструментів і аксесуарів до них, призначених до хатніх робіт і ремісництва в дрібних масштабах.

Особи, що змушені виконувати дрібні ремонтно-будівельні, столярні й слюсарні роботи, знайдуть в асортименті «VERTO» інструменти для свердлення, укручування, виконання пілотних отворів, шліфування й інших робіт по типових будівельних і конструкційних матеріалах.

Продукція «VERTO» призначена для регулярного виконання робіт із середнім навантаженням, типовим для ремонтів і опоряджувальних робіт.

Марка «VERTO» визнана серед аматорів, які самотужки беруться за виконання технічних робіт, що вимагають неабиякого хисту, в хатніх умовах. Водночас це досконалі інструменти для фахівців, які прагнуть простих рішень.

GRAPHITE

«GRAPHITE» ― це великий асортимент електроінструментів і  аксесуарів до них, створений для заспокоєння потреб спеціалістів із  висококласного ремонту, будівництва та столярства.

В асортименті марки «GRAPHITE» як аматори, так і фахівці знайдуть для себе рішення для виконання свердлення, довбання, різання, розпилювання, шліфування, а також інших робіт по популярних матеріалах, таких як бетон, цегла, гіпсокартон, дерево, кахель, неглазурована плитка та камінь, скло, пластик, кольорові та чорні метали, а також легована сталь.

Ці інструменти призначені для експлуатації в інтенсивних режимах з навантаженнями і в обсягах, наближених до професійних.

У зв’язку з цим інструменти марки «GRAPHITE» рекомендуються вимогливим майстрам у домашніх умовах і професіоналам для доведення робіт або виконання робіт у середніх обсягах і з середнім навантаженням.

NEO

«NEO» ― це широка гама висококласного інструменту для майстерень і  будівельного інструменту, призначеного для використання за високих  навантажень і важких умов експлуатації.

Марка «NEO» пропонує найбільш вибагливим користувачам інструменти, що необхідні для праці в майстернях: механічні, для виконання з’єднань, вимірювання, повним спектром загальнобудівельних і опоряджувальних робіт. «NEO» ― це також прогресивні рішення в галузі транспортування та зберігання інструменту.

Інструменти «NEO» виготовляються з сучасної сировини та з залученням новітніх технологій, що гарантує їхню витривалість і надійність. Марка «NEO» є гарантією стабільної якості.

Інструменти «NEO» проектуються власне для фахівців, що прагнуть найвищої якості й надійності. Цю марку ми також рекомендуємо натхненним мото- й автолюбителям, які для реалізації своїх творчих задумів потребують інструментів преміум-класу.